Więcej szczegółów o sprzątaniu strychów i piwnic Kraków.

W dużej części domów obecne są piwnica i strych. Zazwyczaj miejsca te pełnią rolę składzików na różne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie potrzebujemy, wrzucamy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co w sytuacji, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości okaże się być nam potrzebna? W takiej sytuacji można postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co uprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Wybierają je osoby, które z najróżniejszych powodów muszą posprzątać dużą powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale nawet meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w małych i w dużych miastach, to rewelacyjny wybór, jeśli na strychu lub w piwnicy schowaliśmy nieużywane szafy, fotele, kanapy bądź meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest ogromnym wyzwaniem. Należy pamiętać, że najczęściej na terenie niedużych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie 2-4 razy w roku, gdyż zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują profesjonalne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem strychów i piwnic mogą nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz niepotrzebne przedmioty. W ofercie znajduje się także podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich prawidłową utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, by podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Nasze dane kontaktowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]