Szukasz dobrej oferty tworzenia i pozycjonowania stron internetowych? Nie zwlekaj! Kliknij tu.

Wygoda witryn www wynika w szczególności z ich projektów. Projektując strony internetowe powinniśmy nie tylko opierać się na względach wizualnych, ale też przyzwyczajeniach internautów – jeżeli poruszanie się na stronie przysporzy im problemów, szybko przeniosą się na inną stronę lub wybiorą usługi konkurencji. Żeby zatem strona przyniosła nam oczekiwane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie stworzona witryna? Jak zadbać, by goście nie wyłączyli jej za szybko?

Reguły projektowania stron internetowych

Centralną regułą, jaką należy kierować się projektując witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części serwisu – ściągną wówczas wzrok użytkownika oraz skłonią go do akcji. Najłatwiej osiągnąć to możemy dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na stronie. Ważne jest również to, by główne części witryny umieścić na osi, po której porusza się wzrok internauty – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w sieci.

Projektowanie stron internetowych – komu zlecić?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie dobrej strony internetowej nie będzie łatwe. W razie strony firmowej nietrafionym rozwiązaniem będzie więc amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc mieć pewność, że witryna będzie przynosić korzyści, warto powierzyć to fachowcom – zwłaszcza agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]