Chcesz dowiedzieć się, kto przygotowuje projekty mieszkań Kraków? Koniecznie kliknij na http://bit.ly/2MDseSJ.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]