Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak dobrej oferty usługi cateringowej!

Kiedy organizujesz ważne wydarzenie firmowe czy rodzinne, na które spraszasz sporą liczbę uczestników, zazwyczaj nie dasz rady na własną rękę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując soki oraz szybkie przekąski w supermarkecie – duże wydarzenia najczęściej wymagają stosownej oprawy także w kwestii posiłków. Zatem nie godzi się stawiać na stołach gości samych ciasta i oranżady. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Chcesz zamówić usługę cateringową? Klarownie przedstaw swoje oczekiwania

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringu przeważnie świadczą parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli przygotowanie dań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzty, urodziny lub wesela. Oferty te są starannie dobrane do charakteru konkretnych imprez, przez co dostrzegalnie różnią się od siebie m.in ceną i rodzajem potraw oferowanych w danej usłudze. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej należy pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować swoje oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń różnego typu to codzienność, więc doświadczenie nabyte w tym obszarze pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które zadowolą ogół gości.

Wynajęcie firmy cateringowej pomaga zaoszczędzić czas

Organizacja posiłków nawet dla małej grupy gości bywa ogromnym problemem, głównie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy spożytkować na koordynację pozostałych ważnych elementów wydarzenia. Jest to także sposobność uraczenia gości pysznymi potrawami przygotowanymi przez zawodowych szefów kuchni. Wypada jednocześnie zaakcentować, że istotnym przymiotem potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich kompozycja na stole. Poza tym podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają również swoją ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]