Zleć uszczelnianie okien Warszawa.

Odczuwasz chłód wiejący od okna lub drzwi balkonowych? To nieomylny znak, iż potrzebne jest uszczelnianie okien. Wykonuje się je w różnych sytuacjach – po zamontowaniu okien w nowo wybudowanych apartamentach, jednak i w oknach kilkuletnich, w jakich zużyły się uszczelki. Dowiedz się, na czym polega uszczelnianie okien oraz czemu jest tak ważne!

Na czym polega uszczelnianie okien?

Uszczelnianie okien to nic innego jak asekuracja okien trafnymi materiałami, aby przez nieszczelności nie uciekało ciepło powietrze. Wedle testów przez nieszczelne okna ma prawo wydostawać się z mieszkania nawet 30% ciepła! To wszystko przekłada się komfort mieszkania, jakkolwiek oraz na rachunki – wskutek tego prawidłowe uszczelnienie okien jest niezmiernie istotne.
Uszczelnianie okien realizuje się od wewnątrz oraz od zewnątrz. W obu tych sytuacjach użytkuje się inne materiały – do uszczelniania okien od wewnątrz używa się w głównej mierze silikonów, folii paroszczelnych oraz innych materiałów paroizolacyjnych, a do uszczelniania okien od zewnątrz – taśmy z pianki, folii i innych materiałów paroprzepuszczalnych.

Kiedy wezwać zawodowców od uszczelnienia okien?

Jeżeli czujesz chłód wiejący od okien, świadczy to o tym, iż z pewnością należy je uszczelnić. Przyczyną konieczności wykonania uszczelniania okien ma prawo być zużyta uszczelka, jednak także błędy montażowe.
Uszczelnianie okien należałoby też wykonać zawsze w nowym domu lub ewentualnie mieszkaniu (po wybudowaniu lub też odbiorze). Fachowcy zadbają o to, by w miejscu, w jakim miejscu ościeżnica łączy się z murem, nie było żadnych szczelin i zastosują właściwe materiały izolacyjne.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]