Zobacz, kto przygotuje dla Ciebie wirtualny spacer 3D.

Wnętrza 3D to doskonały sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości osób możliwość zwiedzenia takiego wnętrza przed skorzystaniem z oferty jest niezwykle ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W takim modelu widoczny jest plan wszystkich lokali, a my możemy go przybliżać, przesuwać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do całej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy również zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż prócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo hostelu lub biura firmy, możemy przenieść się jednym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a potem rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala też przemieszczać się do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Wirtualny spacer 3D w biznesie – gdzie je opublikować?

Za pośrednictwem modeli 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać klientom konkretną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę promocji można wykorzystać do zaprezentowania baru, pracowni czy hostelu, a także w prosty sposób pokazać rozległemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy też użyć, w celu sprzedaży posiadłości, żeby potencjalni klienci mogli dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto opracować z wielu powodów. Najistotniejszy z nich to sposobność opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie firmowej czy dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość przekonania klientado skorzystania z naszej oferty. Klienci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to również doskonała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, bowiem aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — wystarczy zlecić jego wykonanie zawodowemu fotografowi.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]