Utrzymanie WordPress - poznaj korzystną ofertę.

WordPress, który powstał przede wszystkim jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się nadzwyczaj rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, że łatwo można opanować zasady jego obsługi, a jednocześnie jest niezwykle szybki, wykorzystuje się go dzisiaj do projektowania wymyślnych stron oraz sklepów e-commerce. Jednak ten CMS bywa źródłem niemiłych sytuacji, w związku z tym istotną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Dlaczego trzeba zlecić aktualizację WordPressa ekspertowi?

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do najnowszej edycji CMS-a. Nieraz jednak podmioty po utworzeniu strony lekceważą regularne wdrażanie kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki hakerskie bądź zawirusowanie. Na domiar tego, pomimo że WordPress jest niezwykle prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z nieoczekiwanymi trudnościami z prawidłowym działaniem strony czy sklepu. W związku z tym istotne jest, żeby czynność tę realizowała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, rekomenduje się polecić opiekę techniczną nad stroną www niezależnemu profesjonaliście.

Do kogo kierowana jest usługa opieki technicznej nad stroną internetową?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta adresowana w głównej mierze do klientów biznesowych, zarówno większych jak i małych przedsiębiorstw, którym zależy na wydajnym oraz ciągłym działaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest również freelancerom oraz blogerom mającym własne strony internetowe. W podstawowym oferowanym pakiecie znajduje się usuwanie następstw ataków hakerskich, wykonanie aktualizacji WordPressa oraz pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są także różnego typu monitoringi (np. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]